Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Jaroslav Kopřiva

Sales manager / NSC Consulting

Čas jsou peníze!! Potřeboval jsem rychle zachránit data z PC a do 24 hodin jsem měl vše zpět a na novém počítači. Děkuji ještě jednou. Astra IT Servis jsou skuteční profesionálové.“

Linda Černínová

studentka

"Potřebovala jsem opravit notebook, tak jsem postupně navštívila asi pět opraven, kde mi chtěli opravit mého oddaného pomocníka za nechutnou cenu, blížící se ceně nového notebooku. Můj přítel mi naštěstí vyhledal Astra IT Servis, kde mi notebook opravili za poloviční cenu oproti ostatním opravnám. V dnešní době je lepší si nechat od někoho poradit a nekupovat zajíce v pytli."

Jana Sladká

OSVČ / účetní

„Koupala jsem se svým notebookem v bazenu až jsem svého pomocníka totálně utopila. Byla jsem opravdu zoufalá, protože notebook obsahoval veškerou moji práci za poslední tři měsíce. Do týdne jsem měla vše v původním stavu. Děkuji technikům z Astra IT Servisu za opravu a hlavně také za to, že jste mě uklidnili když jsem byla opravdu na dně. Na to se nezapomína!!!

Petr Nikl

řemeslník

"Potřeboval jsem opravit můj notebook na který jsem zvyklý. Obešel jsem čtyři opravny ve kterých se mi protočily panenky, když mi sdělili předpokládanou cenu opravy. Za tu cenu bych si mohl koupit nový notebook. Nakonec jsem našel Astra IT Servis a cena opravy byla náhle třetinová oproti ostatním a notebook mi zase šlape bez problému skoro rok. Teď už vím, kde se mám obrátit až budu zase něco potřebovat. Vřele doporučuji."