Objednejte si servis notebooku a ostatní naše služby

svoz po celé České republice zdarma

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nemožné ihned, zázraky do 7 dnů

                       S čím vám můžeme pomoci

Opravy výpočetní techniky a elektroniky

Opravy výpočetní techniky a elektroniky - výměna rozbitých LCD, výměna HDD a klonování dat, diagnostika závady ZDARMA, opravy základních desek, grafických chipů, jednotlivé zlomené nebo jinak poškozené konektory. Jsme jedineční OPRAVOU jednotlivých poškozených součástek, neměníme hned za nový komponent.

Prodej, výkup, komis výpočetní techniky a tiskáren

Vykoupíme váš PC nebo notebook za nejvyšší možnou aktuální cenu na trhu i s různým poškozením, máte okamžitě peníze na ruku, záruku za vykoupené zboží přebíráme my.  Lze k nám dát váš stroj na komisní prodej, získáte výší cenu po prodeji stroje, záruku nesete sami, nemáte peníze ihned na ruku, ale musíte si počkat. Prodáváme servisované, odzkoušené PC, notebooky. Dáváme záruku i na použitou a námi otestovanou výpočetní techniku.

Oceňování movitého majetku, Odborné posudky.

Takové ocenění je nezbytným dokumentem pro prokázání nepeněžitého vkladu či odepsání z účetnictví obchodní společnosti, vypořádání podílů společníků firmy při dělení či likvidaci a při změnách osobního vlastnictví (převody majetku, rozvod, dědictví). Odborné stanovení ceny je také třeba při exekuci, dražbě, pro správce konkurzní podstaty či zástavě movitého majetku.Při tvorbě odborného ocenění se přihlíží k pořizovací ceně předmětů, jejich stáří a životnosti tak, jak ji stanovuje zákon 151/97 Sb. o odpisech majetku.